0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JNOIHF Чевли Клупата, Едноставна Чевли Рек Клупата Организатор, 3 Ниво Чевли Решетката за Entryway, Метална Рамка, Нето Газа Клупата Седиште за Ходникот Entryway Плакарот Спал?

JNOIHF Чевли Клупата, Едноставна Чевли Рек Клупата Организатор, 3 Ниво Чевли Решетката за Entryway, Метална Рамка,

DEN 2399.76
Това е достапна

Износот

ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од и - изшкуркан и покриени со еко - пријателски заштитен слој на лак, се допира многу мазна и изглед на убава, одлично се вклопува во вашиот ходникот, плакар, дневна соба, спална соба, бања, патио или кујна.Повеќенаменска : Овој чевли полица е комбинација на клупата и складирање, одлична за организирање на чевли, кеси, кутија, исто така, совршено го користите како растение стојат, бања багажник, троседот страна полица, на крајот на маса, кревет крајот и повеќе.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА& ЗДРАВ : Со вклучени илустрација и алатки, само неколку едноставни чекори, ќе го постави.Врвот и рамка со силна поцинкуван лим делови.Counterbore, мазна површина, и круг аглите ќе предизвика штета на вашиот багаж.СТАБИЛНОСТ НА НОЗЕТЕ : Користете го стабилна прилагодливи нозе да им даде на овој чевли рек малку повеќе стабилност дури и на нерамни подови.Чевли клупата од нашата Колекција, која има неколку мрежа полиците, така што можете да седнете удобно додека ставање на вашите чевли. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на : Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето, па don' t чекаме и да уживате во тоа сега.Информација за производот : Име на Производ : Чевли се Менува Stool Size : L90cm*W29cm*H53cm Colour : A,B,CMaterial : склопот на железо уметнички/ прав paint Application : влезот, спална соба, дневна соба, cloakroom, итн.Кутија Содржи: 1 x Чевли се Менува Stool Note : Пакет содржи само на овој производ и не содржи декоративни елементи поврзани со слика.

За стоката

Слична стока во категоријата