0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Rubbermaid Комерцијална Авенија Отвори Врвот Отпад Receptacle, Плоштад, Челик, 16 Литри, Црна и бела (MHSQ18PLBK)

Rubbermaid Комерцијална Авенија Отвори Врвот Отпад Receptacle, Плоштад, Челик, 16 Литри, Црна и бела (MHSQ18PLBK)

DEN 792.00
Това е достапна

Износот

Елегантни, широк вертикални пруги се создаде еден софистициран, тешки-должност отворено receptacle.Тешки-мерач, оган-безбедно поцинкуван челик обезбедува години на сигурен отворено услуга.Траен прав грб заврши withstands тешки временски услови и се противи исчезнува дури и кога се изложени на тешки УВ зраци.Течење-доказ крути пластични лагер вклучени да содржи течности и да ја задржите содржината безбеден.Оваа receptacle е предаден целосно да се составуваат и да се подготвени за непосредна употреба.На Rubbermaid Комерцијални Производи FGMHSQ18 PLBK Авенија Серија Отвори Врвот Отпад Receptacle е наменета за високо-сообраќај области и е изграден да го издржат постојана употреба.Елегантни, широк вертикални пруги се создаде еден софистициран, тешки-должност отворено receptacle.Тешки-мерач, оган-безбедно поцинкуван челик обезбедува години на сигурен отворено услуга.Траен прав грб заврши withstands тешки временски услови и се противи исчезнува дури и кога се изложени на тешки УВ зраци.Течење-доказ крути пластични лагер вклучени да содржи течности и да ја задржите содржината безбеден.Оваа receptacle е предаден целосно да се составуваат и да се подготвени за непосредна употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата