0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол Изградена-во Топлина Нога Ролери,Лесно да се Движите за

YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол

DEN 914.40
Това е достапна

Износот

Нежно стискаш и масажа на целото тело, за да заврши на airbag во удобно метод за компресија за да се елиминира напнатоста. ★[SL Двојно Песни & Автоматски Режими]Овој столици се дизајнирани со Двојно SL Песни, со големина од околу 50 инчи, има поголем масажа на телото спектар, и исто така, може да се постигне прецизни месење, тапкање, и други масажа на телото методи да се релаксира телото.84cbm 160kg1450*860*1150 Step 1 : Stongly преполна со картонска кутија со пена Step2 : Одликува со висок степен на брановидни хартија кутија, добра водоотпорен, погоден за превозот.Масажа е особено ефективна во оваа држава.Тајландски целосна масажа на телото може да се опуштите целото тело и се изврши релаксирачки Тајландски се протега целосна масажа на телото. ★[Прилагодливи Рамо Ширина и Ногата Должина]ве Молиме имајте во предвид : не фрли далеку од пакување картон, мора да се задржи тоа кога се враќаат. ★ [Полно тело, Воздух Масажа] масажа стол грејач за седиште промовира циркулацијата на крвта и ја подобрува метаболизмот; тоа можат подобро да го забрза телото метаболизмот и испуштање на телото ѓубре во време; подобрување на телото, болка и помогне на спиење.Електричен целосна масажа на телото тркала стол е прилагодлив, погоден за различни рамо paints SL Песна 4 D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација виткање регулируема облегалка нулта гравитација chair1.★[Една Клучна Нулта Гравитација]Притиснете "една клучна нулта гравитација", да ги направат луѓето во природна состојба. Тип : Масажа Стол, Масажа Chair Application : Body Function : безжичниот далечински управувач, Музички Функција, MP3, Bluetooth After-продажба на Услуги : Теренска Training Product Име : Целосна Масажа на Телото Стол Нула Gravity Material : СТП Leather Massage Механизам : 4 wheels Massage Начини : Месење, Прислушување, Вибрации, Shiatsu, Heating Certificate : CE/ETL/САШО/ROHS/ISO9001 Usage : Опуштете се, Здравје,Промовирање на Крв Circulation Package Тип : SL Песна 4 D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација виткање регулируема облегалка нулта гравитација chair1.

За стоката

Слична стока во категоријата