0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол Изградена-во Топлина Нога Ролери,Лесно да се Движите за

YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол

DEN 501.60
Това е достапна

Износот

Совршен дизајн на балансирана поддршка на масажа стол, воздушен притисок масажа на целото тело проширување, и карличен пресврт ќе направи да се чувствувате опуштено и да уживате сигурен уживање и физички и психички.Масажа е особено ефективна во оваа држава. Тип : Масажа Стол, Масажа Chair Application : Body Function : безжичниот далечински управувач, Музички Функција, MP3, Bluetooth After-продажба на Услуги : Теренска Training Product Име : Целосна Масажа на Телото Стол Нула Gravity Material : СТП Leather Massage Механизам : 4 wheels Massage Начини : Месење, Прислушување, Вибрации, Shiatsu, Heating Certificate : CE/ETL/САШО/ROHS/ISO9001 Usage : Опуштете се, Здравје,Промовирање на Крв Circulation Package Тип : SL Песна 4 D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација виткање регулируема облегалка нулта гравитација chair1. ★[Тајландски Јога Водат Бенд] целото тело масажа стол има јога водат бенд.Електричен целосна масажа на телото тркала стол е прилагодлив, погоден за различни рамо paints SL Песна 4 D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација виткање регулируема облегалка нулта гравитација chair1.84cbm 160kg1450*860*1150 Step 1 : Stongly преполна со картонска кутија со пена Step2 : Одликува со висок степен на брановидни хартија кутија, добра водоотпорен, погоден за превозот.Нежно стискаш и масажа на целото тело, за да заврши на airbag во удобно метод за компресија за да се елиминира напнатоста.

За стоката

Слична стока во категоријата