0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NIZYH Smart Гласовен Преведувач 70 Јазици Инстант Две Начин Превод Преносни За Патување Учење Бизнис-Состанок

NIZYH Smart Гласовен Преведувач 70 Јазици Инстант Две Начин Превод Преносни За Патување Учење Бизнис-Состанок

DEN 9612.48
Това е достапна

Износот

Поддршка јазик превод меѓу 70 земји (региони). 2.4-инчен high-definition притиснете екран, мулти притиснете визуелна работа, во реално време екран, аудио и текст за синхронизација, на прв поглед.Излез ефект е појасна и посветла, и намалување на шумот микрофон осигурува повеќе точни говор на текст и признавање.Решавање на јазичните проблеми прави комуникација полесно.заштита плоча безбеден и сигурен, голем капацитет 7 дена, ултра долго чекање 10 часа, долго издржливост.Вмрежување метод : WIFI + hotspot Net тежина : 185g Resolution : 240 x 320 Type : Литиум батерија 603450 Capacity : 1200m Ah Standby : 7 days Working часови : 6 hourscolour : Black Material : ABS+PCsize : 11.2 x 5.9 x 1.3 cm Support јазик превод меѓу 70 земји (региони).2.4-инчен high-definition притиснете екран, мулти притиснете визуелна работа, во реално време екран, аудио и текст за синхронизација, на прв поглед.Излез ефект е појасна и посветла, и намалување на шумот микрофон осигурува повеќе точни говор на текст и признавање.Решавање на јазичните проблеми прави комуникација полесно.заштита плоча безбеден и сигурен, голем капацитет 7 дена, ултра долго чекање 10 часа, долго издржливост.Пакет Содржина : 1 x Translator Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Презентирање превод резултати, стари луѓе и деца ќе ја користат, јазик размена Толку лесно!.

За стоката

Слична стока во категоријата