0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Депресија Центар Тркала, 4 1/2 во Кол, 1/4 во Дебела, 24 Ронки Алуминиум (264 Pack)

Депресија Центар Тркала, 4 1/2 во Кол, 1/4 во Дебела, 24 Ронки Алуминиум (264 Pack)

DEN 1855.20
Това е достапна

Износот

CARBORUNDUM. 481-05539502842. Депресија Центар Тркала, 4 1/2 во Кол, 1/4 во Дебела, 24 Ронки Алуминиум.Идеален за on-сајт и мали-единица работни места Максимална исечете го оценувате Минимум kerf загуба Отпорен на кршење и обезбедува директно сечење.

За стоката

Слична стока во категоријата