0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
XISEDO за Мерцедес Бенц CL500 CL600 CL55 AMG CL65 AMG Андроид 10.0 Автомобил Стерео 9 во Цртичка Главата Единица е Радио за Автомобил GPS Навигација

XISEDO за Мерцедес Бенц CL500 CL600 CL55 AMG CL65 AMG Андроид 10.0 Автомобил Стерео 9 во Цртичка Главата Единица

DEN 1500.00
Това е достапна

Износот

#Радио# * FM Фреквенција на Опсегот : 87. #Wi Fi/ Дата Мрежата# * Wi Fi : Поддржува поврзување на Wi Fi заеднички од страна на мобилен телефон.Мулти-функции : Вграден Bluetooth за hands-free повикува и вградениот Wi Fi модул; Поддршка на Воланот Контрола / FM AM Радио/ OBD2/ Navigation/ DAB/Subwoofer.Поддржува чување на 12 станици.Поддржува чување на 18 станици. * Поддржува hands-free Bluetooth музика/A2 DP Bluetooth музика. #Други Посебни Карактеристики# (Додатоци се бара) * вртежен момент Про (OBD2&Автомобил) * DVR и Задните-видете Камера на Текст * ПОМОШЕН во * DAB. * 3 G : Поддржува WCDMA/CDMA2000/TD-SCDMA (Надворешен 3 G USB модем и вашиот локален интернет SIM картичката се бара).Answer : ___________________________ Note : Ние ви препорачуваме специјализирани лице да се инсталира на автомобил стерео; ве молиме да не контактирате доколку ви е потребна инсталација настава.0; RAM меморија : 4 GB; ROM : 64 GB; ПРОЦЕСОР : Octa Core ; Екран Резолуција : 1024*600; Екран Тип : Капацитивни Мулти-Екран на допир.0 * ПРОЦЕСОР : Octa Core 64bit * RAM меморија : 4 GB * ROM : 64 GB * Аудио Излез : 4*45 W макс * Екран Резолуција : 1024*600 #Воланот Контрола# * Можете да ги контролирате јачината на звукот на автомобил стерео и употреба на повеќе жешки копчиња за директно на воланот. * СУМ Фреквентен Опсег : 522-1620 KHz. * Возачот може да го користите навигација fuction додека листата на музика или радио во исто време.

За стоката

Слична стока во категоријата