0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Косата Clippers, Губење на Алатка за Сечење, 3500mah 10H Коса clipper За Мажи Перат Батерија Коса Тример Нерѓосувачки Челик глава Професионална Машина за Сечење Безжична ОД KKZY

Косата Clippers, Губење на Алатка за Сечење, 3500mah 10H Коса clipper За Мажи Перат Батерија Коса Тример Нерѓосувачки

DEN 424.80
Това е достапна

Износот

Електрични Професионални Коса Clipperкосата clipper е дизајниран за мазна, брзо и прецизно кроење на сите типови на коса.Косата clipper има трајни high-carbon засили само-острат прецизност нерѓосувачки челик сечилото, која не болеше главата, има висока цврстина и висока отпорност на абење. (Сечилото е перат и лесно да се чисти).Долготрајни Моќкоса clipper има вграден-во високо-квалитетни и безбедни литиум батерии, моќен, долго-траен, батерија или USB полнење батерии, која може да се користи за долго време.Оваа коса clipper има удобен cordless/cordless употреба опции.Plug and play, и за полнење и приклучување.Едноставна И Практична-ова е едноставна коса clipper, стилски дизајн, стручни ниски-бучава батерија коса clipper, моќен мотор, ниски вибрации, ниско ниво на бучава дизајн, без груби звук, стабилни перформанси.Совршен Подарок за Коса ClipperНаправи голем личен подарок за човек во вашиот живот.На татко, сопруг, син и дечко ќе љубов оваа врвна прецизност коса clipper за секоја прилика.Гаранција за квалитет-Ова коса clipper е погодна за професионални берберот салони и во домашни корисници.Нашата коса clipper ќе донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи wholeheartedly!.

За стоката

Слична стока во категоријата