0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
40 x 32 Инчен Бања Ѕид Монтирани Суета LED Огледало, Огледало Шминка со Светла, Анти-Магла, Dimmable Светлината, Мемориска Функција, Допрете го Прекинувачот(Хоризонтална/Ве?

40 x 32 Инчен Бања Ѕид Монтирани Суета LED Огледало, Огледало Шминка со Светла, Анти-Магла, Dimmable Светлината,

DEN 1879.20
Това е достапна

Износот

DIMMABLE & МЕМОРИЈА : светлината од огледалото е прилагодлив и контролирани од страна на допир копче.Само допир круг копчето за неколку секунди за да го промените интензитетот на светлината од нормално да се најпаметните.Кога LED огледало се напојува од надвор и се рестартира, тоа ќе се врати во државата се користи за последен пат.ЅИДЕН ПРЕКИНУВАЧ за КОНТРОЛА на ПОДДРШКА : Нашата огледало е опремен со меморија допир сензор, со кој може директно да се контролира светлината за вклучување/исклучување на користење на ѕидот се префрлите.ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина МАТЕРИЈАЛ : Бакар-слободен заштита на животната средина огледала, во споредба со обичните сребро огледала се користи од страна на повеќето брендови, отпорност на стапка е многу помалку.И анти-магла функција помага да се одржи јасна рефлектира слика на сите времиња.АНТИ-МАГЛА ФУНКЦИЈА : Анти-магла е индивидуално контролиран од страна на допир копче, која може да се вклучува и исклучува како што се бара, кој е безбедно и енергија-штедење.НЕПРОМЕНЕТИ ПАКУВАЊЕ : пакување е 18mm иверица, бисер памучни ленти и агол заштитници.Сите круг на безбедноста пакување може да се заштити огледала оштетени за време на транспортот.На здрав амбалажата во голема мера го намалува оштетување за време на транспортот.

За стоката

Слична стока во категоријата