0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Xingsiyue Дупка Секачи Вежба Делови Комплет 64/76/89/102/127 MM 5 Компјутери Алуминиум Дупка Видов Сет Алати за Пластична Плоча, Иверица Base, Меки Дрво

Xingsiyue Дупка Секачи Вежба Делови Комплет 64/76/89/102/127 MM 5 Компјутери Алуминиум Дупка Видов Сет Алати за

DEN 1339.20
Това е достапна

Износот

☞【Материјал】на Високо квалитетни алуминиумски материјал, Топлина Третираат, со исклучително остар нож, ниска потрошувачка и трајни со отпорност, отпорност на абење. ☞【Повеќе Големини】Понуди 5 видови на големината дупка видов битови за да ги задоволат вашите професионални потреби.Вклучуваат 2-1/2"(64mm), 3"(76mm) , 3-1/2"(89mm), 4"(102mm), 5"(127mm). ☞【Совршен за Дупка】Висока прецизност, мазна сечење на рабови, особено отпорност, отпорност на абење, сечење длабочина е околу 30 мм. ☞【Користат за】Погодни за употреба во ударна дупка на дрво, гипс картон, ПВЦ плоча, пластична плоча и алуминиумски композитни панел сл. ☞【Пакет Содржина】5 дупка пили, 1 mandrels, 1 клуч, 1 инсталирате плоча.Доаѓа со 1 футрола за лесно носење и уредно чување.Големина на : 20*15*6 cm.Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Висока прецизност, мазна сечење, особено отпорност, отпорност на абење.Преку посебна термичка обработка, остар раб, со голема сила.Главно се користи за дупчење дрво, гипс картон, ПВЦ плоча, пластична плоча и алуминиумски композитни панелот и други материјали.Спецификации : Име На Производ : Легури Дупка Настроената Сетови.Тип : Дупка Видов Заб Вежба Битови Машина.Материјал : Алуминиум.Ладење тип(внатрешни ладење / надворешно ладење) : надворешно ладење.Големина на : 20*15*6 cm.Максимална длабочина : 30мм.Се справи со Дијаметар : 9mm.Тежина : 1.1 КГ.Дупка Видов Дијаметри : 2-1/2 инчи(64mm), 3 инчи(76mm) , 3-1/2 инчи(89mm), 4 инчи(102mm), 5 инчен(127mm).Пакет Се Вклучени : 5 × Алуминиумски Дупка Го Видел. 1 × Mandrels. 1 × Хексадецимален Клуч. 1 × Инсталирате Плоча. 1 × Пластичен Сандак.

За стоката

Слична стока во категоријата