0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4pcs DITANDA Дијафрагмата за PRV PRV RPD3220Ti D3220Ti & D3220Ti-ND Возачот 8 Ohm

4pcs DITANDA Дијафрагмата за PRV PRV RPD3220Ti D3220Ti & D3220Ti-ND Возачот 8 Ohm

DEN 6214.80
Това е достапна

Износот

Дијафрагмата За PRV RPD3220 Ti PRV D3220 Ti & D3220 Ti-ND Возачот 8 Ohm Оваа рог дијафрагмата не е оригиналниот објект, само поевтини, но квалитетни замена на објектот.Ние сме ЕДЕН-СТОП фабрика која понуди многу високо на теренот рог дијафрагмата, компресија на возачот, tweeter.

За стоката

Слична стока во категоријата