0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
J. W. Winco 16N100PNL/Серија GN 340.6 Нерѓосувачки Челик Израмнување на Планината со Задоцнување Гром Повлечи и Црна Гума Подлога Пломба, Без Орев, Шут-Blast Заврши, Метрички Голем

J. W. Winco 16N100PNL/Серија GN 340.6 Нерѓосувачки Челик Израмнување на Планината со Задоцнување Гром Повлечи и

DEN 862.08
Това е достапна

Износот

База и повлечи : Нерѓосувачки челик, Европскиот стандард Број 1.4301 (American standard 304 серија), шут-blast заврши.Навој студ на : Нерѓосувачки челик, Европскиот стандард Број 1.4305 (American standard 303 серија).Хексадецимален орев : Нерѓосувачки челик, Европскиот стандард Број 1.4301 (American standard 304 серија), ISO 4032. Хексадецимален орев е стандарден дел на собранието.Гумена подлога пломба : Нитрилна Butadiene гума, 85-90° Брегот На тврдоста, црна, инкрустирани.На тврда гума пломба е цврсто вградени во лим база и обезбедени со завртка loctited на своето место.На навој студ може да биде или прилагодени преку внатрешни хексагонални на врвот или на клуч станови во долниот крај.На одредување повлечи се закотвени во гумени апликација им овозможува на израмнување на планината за да се им била заклучена на подот.Статичните товарот капацитет е ограничен од страна на деформација на лим првенство (лим дебелина 3 мм).Вредностите дадени во табелата се добиени од серија на тестови во кои оптоварување беше применет perpendicularly да купот.По оптоварување е пуштен на слобода, мали деформации во лим првенство се разликуваат од вредностите наведени во табелата може да се случи.

За стоката

Слична стока во категоријата