0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Greatremy 7А Директно Човечка Коса Ткаат 3 снопови 24 Бразилски Необработени Богородица Екстензии за Коса Природна Боја

Greatremy 7А Директно Човечка Коса Ткаат 3 снопови 24 Бразилски Необработени Богородица Екстензии за Коса Природна

DEN 5702.16
Това е достапна

Износот

100% необработени Бразилецот богородица човечка коса, мека, без киселина, без боја, без пролевање.Локалните НИ Wearhouse,време на Испорака 2 Дена Со Приоритет USPS Express.Во Парк.Права Коса За 300g Вкупно (95-100g секој пакет,3.3-3.5 Ozs/Пакет).Боја На Коса : Природна Боја Без Обработка,Прилагодено Боја Се Прифати.Мерка метод : ве Молиме да се водат на косата да се ПРАВИ Тогаш да се измери.Може да се бојадиса, истакна, избелени, завиткан, исправи, и стилизирана; ГУБЕЊЕ на ИЗДРЖЛИВОСТ : кој Трае 6 Месеци 12 Месеци ако се зема грижи за тоа.Ние нудиме сите Видови на коса снопови ,Избор -8", 10",12",14",16",18",20",22",24",26"30",Свилен Права,Телото Бран,Кадрави,Лабава Бран,Длабоко Бран,Природни Бран,Откачен Кадрава,итн.И може да се изменуваат.Greatremy се фокусира на квалитетот на косата затворање!Имаме една фабрика и два магацини, па како да ви даде брз сервис.Со повеќе од 10 години искуство,ние сме посветени на обезбедување на вас со сите видови на одлични производи, вклучувајќи коса, перики,косата снопови за коса,затворачи,косата frontals итн.Greatremy коса пакетПромена на стил, Станете поатрактивен!.а.Greatremy коса тип : 7А одделение коса пакет.б.Greatremy коса материјал : 100% Човечка Коса на Бразилецот богородица коса.Не се вклопуваат со секое животно или синтетички влакна.в.Greatremy квалитет : Без Хемиска Обработка, Без Пролевање, Не Tangles, Нема Вошки, Без Мирис.Врвен Квалитет.г.Боја на коса : Природни црна боја(чиста боја)може да биде обоена или белена.e.Коса должина : 10-24inch во акции достапни 100% Точно на Должина.с.Косата стил : Свилен права коса.

За стоката

Слична стока во категоријата