0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Удар-бесплатна Четка Држач, Четка И Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка за Управување со Меморија и Организацијата За Ва

Удар-бесплатна Четка Држач, Четка И Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Градина Алатка за Складирање Алатка

DEN 1257.84
Това е достапна

Износот

Организирање на вашиот метла плакарот, кујна, гаража, подрум или перење соба со овој здрав и разноврсна решение за складирање.Совршен за употреба во кујната, бањи, перална, гаража, подрум, stairwells, нови простории, градина, и повеќе; Со завртки за дупчење инсталација, одговара на ѕид лесно, нема да падне.Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Максимално оптоварување : 5kg.Ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро.Во затворени простории ИЛИ на ОТВОРЕНО - Уредната up вашиот метла, четка, rakes, алатки и повеќе, совршен за кујна, плакар, гаража, канцеларија за комерцијална употреба, и благодарение на водоотпорна дизајн, оваа носителот дури и работи на отворено или во барака за вашата градина алатки!.Совршен за кујна, плакар, гаража, канцеларија.Во затворен простор и на Отворено.【ЕДЕН ЧЕКОР ОД ХАОС ДА се ОРГАНИЗИРА】- четка носителот може да ви помогне да заштедите простор и да се направи вашиот дом организирани, им даде на вашето семејство и вашите гости чист и уреден дом, велат збогум на хаос засекогаш.Можете да ја среди вашиот метла, четка, rakes, алатки и многу повеќе.Тоа е доволно да се откажам вашиот метли, џогерите, rakes, партали, четки, dustpans, ракавици, прашина и така натаму.На повеќенаменски ѕид монтирани организатор складирање куки е за tidying ќе Џогерите, Метли, Dustpan, Лопата, Чистење алатки, Градинарски алатки, чадор, итн.Безбедно на метла/четка рачки, djusting автоматски да се справи со е дебелината и ослободување веднаш кога дршката е укината, без разлика дали тоа е влажно четка, нечисти или безбол палка, ние гаранција не се лизга.Големина : 51×5cm, Материјал : ABS.Зачувајте го вашиот простор за поставување на алатки.Пакетот вклучува : 1x Четка Метла Држачот.

За стоката

Слична стока во категоријата