0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SagaSave 10PCS Долг Живот Дијамант Обложени Вежба Битови Дупка Видов во Собата, Прилагодливи Дупка Видов Центрирање Локатор Вшмукување Дупка Видов Комплет со Водич Убод?

SagaSave 10PCS Долг Живот Дијамант Обложени Вежба Битови Дупка Видов во Собата, Прилагодливи Дупка Видов Центрирање

DEN 1043.76
Това е достапна

Износот

Ќе имаме професионални услуги на клиентите за да се реши проблемот за вас во рок од 24 часа.Сечење Дупка со Дијаметар : 10 компјутери set : 6-50mm(6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 20mm / 25мм / 30мм / 35mm / 40mm / 50mm); Сечење на Длабочина : 33mm; месо тело со Дијаметар : 6mm; месо тело Висина : 18mm.Удар локатор +10 компјутери set дијамант дупка пили за сечење на работ обезбедува дијамант обложени заби , кои се направени од метал со легура, со поголема цврстина, посилни отпорност на абење и повисоки перформанси сечење сила.( Со 10 години долг живот употреба).Одличен за обемна работа со стакло, керамички плочки,мермер,керамика,шишиња,jade.Удар локатор ; ЗАДОВОЛИТЕЛЕН УСЛУГА : задоволството на Клиентите со нашите производи е нашата крајна цел на продажба на производи. 10 PCS 6-50мм Дијамант Обложени Вежба Битови Дупка Видел; 2.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт. ★ Овие дијамант дупка видов е погоден за секоја променлива брзина вежба. ★ Единствена shield дизајн е побезбедно за и вие и машина додека дупчење.На високо-квалитетни дијамант вежба битови со подебели дијамантски слој направи работ на каналите поостри, која може да се постигне чиста, мазна и точни дупки се намали до 33mm длабоко без скршен рабови.Овие дијамант вежба битови дупка видов сет е идеален за работа каде високи перформанси и прецизноста се потребни.Пакет Се Вклучени : 1. ★ Има долг животен век, кои може да се користат повеќе од 10 години.

За стоката

Слична стока во категоријата