0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
CleanerVinyl Max Крајната Комплет: Ултразвучно Винил Рекорд Почиста. 24 Рекорди По Серијата. Интегрирани Чистење Течност Филтрација со 1 Micron Оценет Филтер.

CleanerVinyl Max Крајната Комплет: Ултразвучно Винил Рекорд Почиста. 24 Рекорди По Серијата. Интегрирани Чистење

DEN 2056.80
Това е достапна

Износот

Ова е идеален систем за евиденција продавници и брзо растечки винил колекции.Оди 'ракав-да-ракав" во помалку од 45 мин!Никогаш не се справи со влажни евиденција.Max моторни единица може да бидат отстранети од поставување и поставени вертикално на маса врвот.Нема повеќе да се ре-таложење на отстранува нечистотијата.Овој систем користи 1 micron оценет филтер за честички да се задржи течноста ултра-чист во текот на процес на чистење.Се чувствувате чистење резултат во кристално јасна течност за чистење!.Супер чисти евиденција неспоредлив со други ултразвукови чистење пристапи. 1 година целосна гаранција.Сите наши производи брод наредниот работен ден преку USPS Премиер и ќе стигнат до најпознатите дестинации во САД во рамките на 2-4 дена.Завршено високо-автопат решение за ултразвукови чистење до 24 винил евиденција по серија со континуирано во резервоарот за чистење течност филтрација.Max Систем одговара на широко достапни PS-40 A (10 литар) ултразвукови почиста (постојат неколку огласи за оваа почист.Чистење течност може да се користи за многу серии на евиденција пред тоа треба замена.На водечка индустрија на Micron систем ќе циркулира 10-литарски резервоар во околу 6 мин, јас.Max Крајната Комплет компоненти се вклопуваат да се широко достапни PS-40 A (10 литар) ултразвукови почиста (постојат неколку огласи за оваа почист.Никогаш не се справи со евиденција во влажна состојба.

За стоката

Слична стока во категоријата