0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
36 x 48 Инчен Led Огледало Бања Ѕид Монтирани 3 Светлината x 3 Бои Анти-Магла Водоотпорен Назад mackup,Допирни Копчиња, IP44 Ниво Водоотпорен. (Сребро, 36 x 48 инчи)

36 x 48 Инчен Led Огледало Бања Ѕид Монтирани 3 Светлината x 3 Бои Анти-Магла Водоотпорен Назад mackup,Допирни

DEN 3839.76
Това е достапна

Износот

Бакар-free silver огледало:Бакар-free silver огледало, еколошки, многу помалку отпорност стапка во споредба со нормален сребро огледала.Анти-магла функција:се Задржи огледало јасно цело време,ја Елиминира проблеми не се во можност да го користите огледалото, кога е потребно.Hung безбедно:бања огледало може да бидат обесени безбедно низ ѕидот, која е оптоварување тестирани.Се прилагодува осветленоста : огледалото е комбинација на оптимална осветленост, точна боја, и извонреден јасност за макс осветлување потреби, огледало светлина е затемнување контролирана од страна на допир копче, која може, исто така, контрола ON/OFF,3 ниво на осветленост на вредноста.Детали за производот Топло Прашува : ве Молиме потврдете го производ големина пред купување, за да бидете сигурни дека големината на нашиот производ е во согласност со вашите барања!Вовед : ви Благодариме за посетата на нашиот сајт!Ние сме мило да ви даде препорака на овој Изградена-во Светлина Лента Допир ВОДЕНА Бања Огледало!Со 3 видови на осветленоста на вредноста LED светло, тоа може да ви обезбеди со добро осветлување.Таа има е да го вклучите копче што може да се отвори со еден допир.Усвојување на Бакар- - - - слободно сребро mirrorand водоотпорен Водоотпорен задниот панел, тоа ќе ви донесе добра користење на искуство.Згора на тоа, тоа е лесно да го инсталирате, а само неколку минути може да се добие работа надолу.За да се користи како огледало, светлина, декорација, тоа ќе биде вашиот најдобар избор!Производ големина : Собрани Должина (во.)48.00 Собрани Ширина (во.)1.70 Собрани Висина (во.)36.00 Тежина (кг)37.72 пакет големина: Должина (во.)57.00 Ширина (во.)44.30 Висина (во.)7.90 Тежина (кг)40.10.

За стоката

Слична стока во категоријата