0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Формирање Допрете, Mbot, Светла, 1/2-13

Формирање Допрете, Mbot, Светла, 1/2-13

DEN 1771.20
Това е достапна

Износот

Изменета на дното допрете го може да достигне до дното на слепи дупка за да се намали теми.Кобалт челик обезбедува продолжен алатка живот во споредба на високо-брзински челик чешми.Соголени (светла) финиш е лекува површината.Тема формирање допрете, изменета на дното, стил : општа намена, кобалт, заврши : светла, големина : 1/2", на теренот : 13, тема : NC/unc завршетоци со, на теренот дијаметар граници : H5, стандард проекција, месо тело со дијаметар од 0. 367", за формирање внатрешни теми во алуминиум, јаглероден челик, од легиран челик, умре од не ' рѓосувачки челик и челик, ANSI стандардите : 14001. Кобалт и прав метал тема формирање чешмите се создаде силна теми без создавање на чипови.За формирање внатрешни теми.Исто така, за употреба со алуминиум, како и јаглерод, од легиран, умре, и нерѓосувачки челици.

За стоката

Слична стока во категоријата