0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
(Продолжува) 2017 Apple MacBook Air со 1.8 GHz Intel Core i5 (13-инчен, 8GB RAM меморија, 128GB SSD Меморија)

(Продолжува) 2017 Apple MacBook Air со 1.8 GHz Intel Core i5 (13-инчен, 8GB RAM меморија, 128GB SSD Меморија)

DEN 9048.00
Това е достапна

Износот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Обновени производи се погледне и да работат како нови.Овие претходно во сопственост на производи се проверуваат и тестираат од страна на квалификувани понудувачи, кои обично се изврши целосна дијагностички тест, замена на било неисправни делови, и темелен процес на чистење.Пакување и додатоци може да се генерички.Сите производи на Обновува дојде со минимум 90-ден снабдувач-back гаранција.Добиете совршена комбинација на стил и моќ кога се компјутери со Apple Mac Book Air Лаптоп.Powered by Intel Core i5.Процесор со брзина на 1.80 GHz дека испорачува моќни перформанси за да се задоволат секојдневните потреби.На 8 GB RAM меморија нуди мазна мултитаскинг кога ќе има повеќе програми за водење.Нејзините 128 GB SSD хард диск accommodates сите на вашите важни податоци ефикасно.Таа обезбедува богато обоени визуелни на својата 13.3" дисплеј со 1440 x 900 резолуција.Доаѓа преинсталиран со MAC OS X што таа ги дава на корисникот лесно, флексибилни и се обезбеди компјутерска платформа.

За стоката

Слична стока во категоријата