0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
400ml Нови Плута Кафе Чаши Керамика Филџани Пиво Чај Кригла Виски Чаша Drinkware Керамичка Чаша Млеко Специјализирани Кафе

400ml Нови Плута Кафе Чаши Керамика Филџани Пиво Чај Кригла Виски Чаша Drinkware Керамичка Чаша Млеко Специјализирани

DEN 2215.20
Това е достапна

Износот

Материјал : Керамички.Големина (висина, калибар) : висина е 11.8 см и со дијаметар е 7.8 сантиметри.Се применуваат за Виски,Ракија, Вотка и така натаму Апликација, Дома, КТВ, Бар, Семеен Собир на Партијата и така на Прв избор за успешни луѓе.Практична настава : Овие керамички кафе кригла се цврсти и машина за миење садови безбедно, но сепак забавно и елегантен.Задржи вашето кафе остане топло подолго време.Совршен за : парови newlywed подароци, ангажирање на подарок, булчински туш подарок, годишнина подарок, свадба подарок за невестата и младоженецот, и многу повеќе!Ајде со 100% клиентите задоволство, или реконструкција или замена за било какви прашања со вашата нарачка.Број на модел : 4370543334426 Colour : Темно Сива Со Lid Item Тежина : 720 Grams Capacity : 400 Millilitres The чаши се машина за миење на садови и микробранова безбедно.- Сликата нема да избледи, кора, пукнатина или гребнатинка на раката.Доведе & Кадмиум Слободни Филџани-Совршен подарок за роденден, годишнина свадба пензионирање, дипломирањето, пријателство или мајки ден подарок.

За стоката

Слична стока во категоријата