0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
TEHAUX 19 Компјутери Дупка Видов во Собата,Дрво Дупка Видов Комплет Висока јаглероден челик Дупка Пили Дрво DIY Алатки Подарок

TEHAUX 19 Компјутери Дупка Видов во Собата,Дрво Дупка Видов Комплет Висока јаглероден челик Дупка Пили Дрво DIY

DEN 1053.60
Това е достапна

Износот

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Премиум Материјал : Направен од високо-јаглероден челик материјал, површината е црна, трајни, рѓа-доказ и носат-отпорни, обезбедување на долг животен век.Функција : дупката е остар и виде ножот е топлина третираат за да се обезбеди брзо сечење и ефикасноста на работата.Практичност : Опремен со кутија за складирање, лесно да се носат и продавница, намалувајќи ги вашите непотребни проблеми.Широка Примена : Може да се намали на дрво, гипс одбор и пластика со висока прецизност.Идеален за инсталирање на брави и копчиња на вратите и кабинети или дупчење поголем дијаметар дупки на табели.Услуга Гаранција : Ако имате било какви прашања пред и по продажбата на, ве молиме слободно да се консултирате со нас и ние ќе ви помогнат да се реши вашите сомнежи, како е можно поскоро.

За стоката

Слична стока во категоријата