0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
4 Тркалаат Washi Лента Поставена Шарени Маскирање Лента Уметност Занает Лента Декоративни Маскирање Лента 15 Mm Широк Бележник Лента 10 M Washi Лента Леплива Лента за DIY, Ку?

4 Тркалаат Washi Лента Поставена Шарени Маскирање Лента Уметност Занает Лента Декоративни Маскирање Лента 15 Mm

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

Специјален подарок : ова washi лента поставена е многу погодна како подарок на вашето семејство и пријатели.На декоративна лента може исто така да бидат напишани со пенкало или фломастер, И лесно може да се раскинат или cut Vivid декоративни модели : уметност занает лента има боја, Едноставен и елегантен, Таписерии и шармантна, И обезбедува одличен избор за сите, Додавајќи виталност на вашиот занаети, Прирачници, Подароци, Итн.Постојат 4 ролни на лента, И големината е : 15 mm x 10 m. 4 Тркалаат Washi Лента Поставена Шарени маскирање Лента Уметност Занает Лента Декоративни маскирање Лента 15 mm Широк Бележник Лента 10 m Washi Лента Леплива Лента за Diy, Куршум Весник, Занает, Подарок Wrapping Beautiful подарок лента : стилски diy лента што го прави интересен и поставен за вас.Можете да ги красат сè што сакате со 15 mm широк бележник лента, Тоа ќе ви даде креативни и уникатни lookwashi лента,washi лента во собата,маскирање лента,леплива лента,уметност и занает лента,декоративни маскирање лента,подарок завиткување ленти,шарени декоративни ленти,15 mm широк бележник лента,4 се тркалаат декоративна лента.Леплива лента направи повеќе attractive Special подарок : ова washi лента поставена е многу погодна како подарок на вашето семејство и пријатели.Тоа може лесно да додадете забавно да било фестивали и партии, И прават уникатен.Постојат 4 ролни на лента, И големината е : 15 mm x 10 m.Леплива лента се направи повеќе привлечна.Можете да ги красат сè што сакате со 15 mm широк бележник лента, Тоа ќе ви даде креативен и уникатен изглед.Повеќе користење методи : убаво дизајниран шарени декоративни ленти, Многу погодна за подарок пакување, Рамки, Ѕидовите, Книги, Тастатури, Ракотворби, Пенкала, Чаши, Колачи, Празник украси, Итн.Тоа е лесно да се солза и стап, Има идеални лепливоста, не ја напушти лепак и знаци, И нема да го оштети вашиот ѕидови, Мебел, Кутии, Итн.Прекрасен подарок лента : стилски diy лента што го прави интересен и поставен за вас.

За стоката

Слична стока во категоријата