0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BEIVIVI Зајдисонце Бања Поставува со Туш Завеса,Не се Лизга Килими Залез Над Lujiazui Фарма Бања Туш Завеси Килим Поставен со 12 Куки Бања Оркестарот Поставите 66Wx72L/16x24 Инче?

BEIVIVI Зајдисонце Бања Поставува со Туш Завеса,Не се Лизга Килими Залез Над Lujiazui Фарма Бања Туш Завеси Килим

DEN 453.84
Това е достапна

Износот

Содржи : 100% Полиестер туш завеси 12 со метални куки и да Не се Лизга Килими.Домот туш завеса : многу Убава, Водоотпорен и Брз сува бања туш завеса.На метал buttonhole дизајн им овозможува на туш завеса кука да се влечат по волја да го продолжи работниот век на туш завеса.Не се Лизга Килими : бања мат донесе густа силна Анти-лизга точка.Супер Абсорбента И Брзо Сушење Материјал,Секогаш да го држат долниот дел од руг сува.Еколошки и издржливи, одлична за вашиот дом оркестарот.HD печатење : Усвојување увезени дигитален принт, моделот е јасно и бојата е згодна.Се создаде убава личен простор,Разни тема стил туш завеси, можете да изберете како сакате。.ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Ако имате било какви прашања, по добивањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и бидете сигурни дека вашиот проблем е добро згрижени.Сите наши туш завеси за бања поставува донесе HD дигитален печатење, јасна слика, не исчезнува, не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство здравје.Нека можете да уживате во бања безбедно со лични време и имаат добро да се релаксираат.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : 1.Машина washable2.Измијте со ладна нежно cycle3.Благ детергент треба да се used4.Не bleachnote : моделот е отпечатен на една страна.Ако ви е потребна двострано печатење, можете да ни e-mail.

За стоката

Слична стока во категоријата