0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Willernie Faux Кожа Клупата

Willernie Faux Кожа Клупата

DEN 2759.76
Това е достапна

Износот

НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Тежина Капацитет : 500 Овој клупата додава искра и елеганција на секоја соба.Тоа е навистина разноврсна како кафе на маса или ходникот клупата ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 18" H x 53" W x 19" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Метал 2. Главен Материјал Детали : Нерѓосувачки Челик ТАПАЦИРАН 1. Тапациран : Yes 2. Тапацир Материјали : Faux кожа ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 500 lb.

За стоката

Слична стока во категоријата