0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Популарни Алатки GA22100120N Виде Ножот, 22 Дијаметар, 120T Заби.150 Плоча, 1 Се Роди, -5 Кука

Популарни Алатки GA22100120N Виде Ножот, 22 Дијаметар, 120T Заби.150 Плоча, 1 Се Роди, -5 Кука

DEN 10060.08
Това е достапна

Износот

22 Инчен Дијаметар. 120 T Заби.150 Инчен Плоча. 1 Инчен Понесе. -5 Кука.Овие голем дијаметар видов ножеви сте нов прилог на нашите сечилото линија и сигурно имаат бил голем хит досега!Ние може да биде со додавање на повеќе предмети на оваа линија во иднина, па ако не го гледате она што ви треба подолу, да ни се јавите за да проверите дали ние парк тоа.Ве молиме наведете вашиот понесе големина, кога прави нарачка.Стандард арбор големини 1", 1 1/8", 1 1/4", и 1 3/8".Постои rebore надомест за rebore да било други големини.Цел ID само покажува 1" арбор големина.

За стоката

Слична стока во категоријата