0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Одговара за ASUS RTX3060-O12G-V2 - Игри LHR Игри Графичка Картичка Графички Картички за Компјутер за Игри (Големина : 12GB)

Одговара за ASUS RTX3060-O12G-V2 - Игри LHR Игри Графичка Картичка Графички Картички за Компјутер за Игри (Големина

DEN 1732.80
Това е достапна

Износот

【100% сосема нов и висок квалитет на】. 【 Ниско ниво на Бучава Работи】 На графичка картичка има ниско ниво на бучава и тивка работа, обезбедување на подобра средина за игри и мултимедија. 【 Лесен за Употреба】 Лесен за употреба и со добри перформанси, со мали димензии, лесен за носење и чување. 【 Компјутерска Графика Картичка】 Фан Дизајн е ново е наместена со обратна централната фан насока за помалку турбуленции. 【 Компјутерска Графика Картичка】 компјутерска графичка картичка има помала работна температура и повисока ефикасност, кои можат ефикасно да ги задоволат вашите потреби.Видео меморија тип : GDDR6 Видео меморија малку ширина : 192bit Видео меморија капацитет : 12 GB Видео меморија фреквенција : 6008 MHz Графика чипсет : RTX3060 Ладење метод : воздух за ладење Дополнителни карактеристики : Фан stops100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се инсталира : Овој производ е многу лесно за инсталација, без дополнителни средства се потребни, и процесот на инсталација е многу погодно.Златен Прст : Овој производ е одличен избор на материјали.Тоа е издржлив и практични.Тенка основна плоча : Овој производ има одлична технологија, има тенки основна плоча.Оваа графичка картичка е издржлив материјал и добар дисипација на топлина, што го прави многу погоден за десктоп користење.

За стоката

Слична стока во категоријата