0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Bunn 52000.0000 ITB Автоматско Чај Бруер со Прикаже Група и Инфузија Серија Технологија

Bunn 52000.0000 ITB Автоматско Чај Бруер со Прикаже Група и Инфузија Серија Технологија

DEN 20784.00
Това е достапна

Износот

Сервери и точење се продава одделно.Bunn е 52000.0000 ITB Автоматско Чај Бруер, со дисплеј група & Инфузија Серија технологија : (3) пијалак копчиња & (2) серија големини, повеќенасочни Врв Екстракција спреј главата, пред-инфузија & пулсот пијалак, програмабилни дигитален дисплеј, дигитална контрола на температурата, USB програмирање способен, проѕирни чај инка, од не ' рѓосувачки челик надворешноста, 1.7 k W, 120v/60/1-ph, 14.0 засилувачи.Сервери и Точење се продава одделно.

За стоката

Слична стока во категоријата