0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BUNN 36700 Комерцијални Iced Чај Бруер со Преносни Сервер, 3 Литри, Црна/Нерѓосувачки Челик

BUNN 36700 Комерцијални Iced Чај Бруер со Преносни Сервер, 3 Литри, Црна/Нерѓосувачки Челик

DEN 907.20
Това е достапна

Износот

Свежо iced чај подготовка решение со едноставно се префрлат на работата.Brews 3 литри на iced чај во време директно во било кој стил преносни сервер.Брз пијалак функција за пократок подготовка циклуси наспроти стандардната единица.Splashguard инка deflects жешки течности далеку од рака.Прилагодливи стрмни време за повеќе контрола над вкус екстракција.Со својот Брз пијалак технологија наменета за пократок подготовка циклуси, TB3 Q 36700.0041 3-Галон Iced Чај Бруер со Преносни Серверот може да пијалак три литри на iced чај во време и до 26.7 литри во еден час.На TB3 Q може да пијалак директно во било кој стил преносни сервер.Вклучува прилагодливи стрмни време механизам за прецизна контрола над вкус екстракција.UL и NSF Наведени.Вклучува TD4 Преносни Сервер.

За стоката

Слична стока во категоријата