0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Алуминиум Резервоар За Гориво Капа Сребро За Порше Boxster Cayman Cayenne Macan Panamera

Алуминиум Резервоар За Гориво Капа Сребро За Порше Boxster Cayman Cayenne Macan Panamera

DEN 1658.40
Това е достапна

Износот

【И Дизајн】-Алуминиум Резервоар за Гориво Капа, Совршен натпревар за автомобил додаток.Направени од високо-квалитетни материјали, состанок или пречекорување ОЕМ стандарди.Долг живот и издржливост. 【Премиум Квалитет】- Резервоарот За Гориво Капа е направен од висок квалитет на Алуминиум материјал.Висок квалитет и може да се користи за долго време. 【Компатибилност】-Алуминиум Резервоар за Гориво Ззп може да се вклопат за 2012-2017 Порше 981 Boxster, за 2012-2017 Порше 991 Carrera, за 2012-2017 Порше 981 Cayman, за 2014-2017 Порше Macan, за 2011-2017 Порше 958 Cayenne, масло за 2010-2017 Порше Panamera. 【Пакет се Вклучени】-1 x Резервоарот-капа за Заклучување во Алуминиум Изглед;3 x Tether Ремени. 【1 Година Услуга】Цел на оваа Резервоар за Гориво Капа од SZMWL, ние може да обезбеди 12months услуга, ако имате било какви прашања поврзани со овој Резервоар за Гориво Капа за автомобил Порше додатоци ,ве молиме слободно контактирајте со нас!.

За стоката

Слична стока во категоријата