0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Heathrow Научни HS234525C Зелена ABS Диспензерот за Parafilm Запечатување Филм

Heathrow Научни HS234525C Зелена ABS Диспензерот за Parafilm Запечатување Филм

DEN 1149.60
Това е достапна

Износот

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 7.1 "L X 5.0" W X 6.4 " H. Точка Пакет Тежина : 1.0 lbs.Земја На Потекло : Кина.ABS фармацевт има уникатен дизајн за максимална безбедност, чување, издавање, и сечење parafilm, лента, етикети, и тешко-ознаки.

За стоката

Слична стока во категоријата