0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Xinmier Коса Clippers за Мажи Men ' s Чешлање Полнење Полнење преку USB Мултифункционален Мажите Електрични Коса Clippers Притисни Бело Масло Главата Електрични Ножици Гравирање

Xinmier Коса Clippers за Мажи Men ' s Чешлање Полнење Полнење преку USB Мултифункционален Мажите Електрични Коса

DEN 1706.40
Това е достапна

Износот

[Коса Clipper] Тешки-должност опрема, погодна за силни сечење и стабилна контрола.R-во облик на заоблени рабови спречите случајно оштетување на кожата. [Прецизност Сечилото] Обезбедува одлични сечење резултати за сите типови и должина на косата.На ножеви се трајни, имајте тивок, а настапи и во коса и брада changers. [Cordless електрични коса clippers] Прецизност мотор, ниски вибрации, ултра-тивка дизајн, работење на бучава е само 50 db, може да им помогнат на децата да се чувствуваат му на бога и не се плаши од фризурата. [Комплетна Убавина на Системот] Мултифункционален додаток е совршен за сите лицето фризури : чешлање помеѓу фризури и бричење, слама, носот, ушите, друго лице и тело коса!. [По-продажбата на услугата] Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа и да ви обезбеди со задоволителна услуга.Мажите Чешлање Полнење Полнење преку USB Мултифункционален Мажите Електрични Коса Clippers Притисни Бело Масло Главата Електрични Ножици Гравирање Нож Коса Clipper.

За стоката

Слична стока во категоријата