0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Електрични Помине Полирач 2000/20000 Пак Професионално За Нега На Ноктите Машина Нокти Педикир Комплет Шарон J Семејството Употреба На Возилото Контрола,Црна

Електрични Помине Полирач 2000/20000 Пак Професионално За Нега На Ноктите Машина Нокти Педикир Комплет Шарон J

DEN 2450.40
Това е достапна

Износот

Брза механички стегање метод прави стегање повеќе сигурен, и рачка има уникатна топлина мијалник.Тоа нема да предизвика прегревање и топла предавање за долго време.Manual/нога префрлување може да се користи за контрола on/off, stepless брзина регулатива, напред и рикверц ротација може да се прилагоди и изведба е стабилна.Убава и елегантен изглед, таписерии и рационализација дизајн целосно отелотворуваат концептот на ергономијата.Обликот донесува snap-тип цврстата структура, што е погодно за безбедно за утовар и истовар, и е погодна за различни прилики.Традиционалниот систем има уникатна двојно шок апсорпција структура со ниски вибрации и ниско ниво на бучава.

За стоката

Слична стока во категоријата