0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Деформација Играчки, Кинг Конг Fei AAT-Дино Филмот 3 Зголемена Верзија Дино Автомобил Деформација Робот

Деформација Играчки, Кинг Конг Fei AAT-Дино Филмот 3 Зголемена Верзија Дино Автомобил Деформација Робот

DEN 1531.20
Това е достапна

Износот

Име на производ : AAT-Дино.Упатство : Вие не може да се деформира и место разни форми рачно.Флексибилни заеднички : променлива и произволни деформација може да се користи како украс.Телото облик : обликот на човечкото тело е околу 18 см.Големината на телото : Овој модел е околу 15 CM.Детали за производот : име на Производ : AAT-Dino Product материјал : високо квалитетни пластични + alloy Control метод : manual Suitable за публиката : деца, млади (5-18 години)пакувањето на Производот : 1 X деформација играчки.

За стоката

Слична стока во категоријата