0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SFFZY Безжична Врата - Не Батеријата Потребни Врата Свири со 2 Примачи, 500 Метри/ 150 Метри Приемниот Опсег, IP44 Водоотпорен Ниво, 4 Нивоа на Јачина на звук, 50 Тонови на ѕвон?

SFFZY Безжична Врата - Не Батеријата Потребни Врата Свири со 2 Примачи, 500 Метри/ 150 Метри Приемниот Опсег, IP44

DEN 9286.08
Това е достапна

Износот

Без батерии се потребни за предавателот копчето и приемник. ✔ Совршен безжичен опсег : предавателот Долго далечински далечина, област пренос на далечина е до 150 метри.Предавателот не треба батерии.Карактеристики На Производот : 1. Притиснете го копчето за избор на музика копче за да го изберете вашиот омилен звук на ѕвонење, постојат 51 мелодии за вашиот избор. Вметнување на приемник во штекерот во наведената позиција. 3 пакет опции за да ги задоволат вашите различни потреби.Известување пред инсталација : 1. ✔ Водоотпорна : IP44 прашина-доказ и водоотпорен оценка.Доволно гласно за да се слушне бел во секој агол од вашиот дом. ✔ Над 50 Chimes и 4 нивоа се прилагодува јачината за звукот, можете да го одбра chimes што ви се допаѓа, кога некој ѕвони на вашата врата. Вистинските далечински управувач растојание зависи од работната средина, како тие се погодени од пречки.

За стоката

Слична стока во категоријата