0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468499975 за Bosch Powertools - 0.25x0.39x0.67 - 6.35x10x17mm - Со автоматско стоп - го Заменува оригинални делови 1.607.014.106 & 1.617.014.106

Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468499975 за Bosch Powertools - 0.25x0.39x0.67 - 6.35x10x17mm - Со

DEN 382.80
Това е достапна

Износот

Содржина : Две јаглерод четки со автоматски се запре, кабел и пролет - Димензии : 0.25x0.39x0.67" - 6.35x10x17mm.Го замени и јаглерод четки во исто време.Замена на јаглерод четки - Тие да траат многу подолго од оригиналите, бидејќи ова е нашата основна дејност.Нема песна & Трага - Нарачки се дадени од страна на обичните пост.Поевтино за вас, но без Песна & Трага.Пакетот се вклопува преку letterbox - Вие не треба да се чека за испорака.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки.Имаме околу 50.000 јаглерод четки во парк, и една работилница за сопствени јаглерод четки.Сет од две Buildalot Универзална Јаглерод Четки bu_8719468499975 за Bosch Powertools - 0.25x0.39x0.67" - 6.35x10x17mm - Со Автоматско Запре, Кабел и Пролет - го Заменува оригинални делови 1.607.014.106 & 1.617.014.106 - Прилагодени за овие powertools : Bosch Мелница UBH 4/26 Bosch Чекан GSH 4 Bosch Чекан UBH 4/26 Bosch Чекан UBH 4/26 DSEBosch Чекан UBH 4/26 SEReplace и јаглерод четки : Ние ви препорачуваме да го замени и јаглерод четки во исто време.Автоматски стоп : Ислужени јаглерод четки, автоматски се исклучени.Ова ја штити вашата алатка од непотребни носат.Испорака : Пакет се вклопува преку писмо кутија - Нема потреба да чекате за тоа.Квалитет и издржливост : Дизајнирани да траат многу подолго од оригиналот јаглерод четки.Во потрага за нешто повеќе специфични?Со некои 50,000 делови во акции, што може да биде во можност да им помогне на вас.Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет : ве Молиме контактирајте со нас за прашања или забелешки!.

За стоката

Слична стока во категоријата