0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
NGFDF Преносни Виткање Количка, Интернат Патување Количка, 8 Задните Тркала, Ултра Лесен Транспорт Стол, со рачната сопирачка, 440lb Тежина Капацитет, со Тоалет Седиште С

NGFDF Преносни Виткање Количка, Интернат Патување Количка, 8 Задните Тркала, Ултра Лесен Транспорт Стол, со рачната

DEN 261.60
Това е достапна

Износот

6 Фунти/ Максимална Тежина Капацитет : 440lbs(200kg). Сигурносен појас : Интимни, практични и безбедно да се патува.Задната складирање торба може да се сместат разни мали објекти.ВО ПОТРАГА ПО ИЗДРЖЛИВ, БЕЗБЕДЕН И СВЕТЛИНА КОЛИЧКА?Нашите инвалидски колички се изградени за удобност, издржливост и безбедност.

За стоката

Слична стока во категоријата