0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
(Пакување од 5) Satco S8666, FT40HL/830/RS/ENV, Компактна Флуоресцентна Сијалица

(Пакување од 5) Satco S8666, FT40HL/830/RS/ENV, Компактна Флуоресцентна Сијалица

DEN 2349.60
Това е достапна

Износот

Боја : Топло Бела.Не-Dimmable.CRI : 82. Просечно Траење : 20000 часа.Satco S8666 (Пакување од 5) Компактна Флуоресцентна сијалица е енергетски ефикасно користење на 40 w.Бојата е Топло Бела.Боја температура е 3000 K и 3500 lumens.Просечниот животен век на Satco S8666 е 20000 часа.Максималната вкупна должина е 22.5 инчи и максимална целокупната дијаметар е 1.75 инчи.Satco производи доаѓа со 2 години гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата