0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ѕидот Монтирани Чување на Кутии, 46Pcs Гаража Алатка Организатор Складирање Бин Делови Рек Коцка Кошеви за Гаража Работилница Занает Соба Канцелариски Материјали Ор

Ѕидот Монтирани Чување на Кутии, 46Pcs Гаража Алатка Организатор Складирање Бин Делови Рек Коцка Кошеви за Гаража

DEN 863.76
Това е достапна

Износот

Кутии и додатоци може да се пресели во многу начини во зависност од вашите потреби, а вие може да ги организира во свој начин.【Задржи Гаража Алатки Чиста и Уредна】 : Ѕид монтирани складирање бин ќе се зголеми ѕид простор да се обезбеди доволно простор за складирање на гаража алатки, keep items на дофат и уредно организирани.7 x 11,8 во, лесно може да се инсталира на ѕидот. 【Премиум Материјалот】 : Направен од премиум PP, оваа складирање бин делови организатор не е лесно да се оштети или скрши, рѓа отпорни и изграден за да трае. Ѕидот Монтирани Складирање Бин Делови Решетката може да биде лесно да се инсталира на ѕидот, и кој се одвојува кутија лесно може да се поврзани со slatted ѕид екран панел. Отворен дизајн без покритие ви овозможува лесно да ги видите предмети во секој оддел и веднаш се најде нешто што сакате. Оваа гаража алатки за складирање систем е погоден за организирање на рачни алатки, прибор и мали делови, како што се screwdrivers, чекани, клешти, навртки, подлошки, навртки, завртки, нокти, клипови, итн.Функција : 1. Гаража организација кантите се направени од impactresistant пластика за издржливост и долговечност. 【Голем Капацитет】 : Оваа гаража алатка организатор е доволно голем за организирање на рачни алатки, како што се screwdrivers, чекани и клешти, прибор и делови, совршен за складирање решение за организирање на вашата работа клупата, работилница, продавница, занает соба, подрум, гаража, алатка барака, дом, канцеларија, училишта, итн.Спецификација : Предмет Тип : Ѕид Монтирани Чување на Кутии Материјал : ПП Количина : 16 x Сива Кутија за Складирање, 12 x Портокал Складирање Кутија, 14 x Алатка за Складирање Додатоци, 4 x Помине Одбор Големина : Прибл. 48 x 17 x 30cm / 18.7 x 11,8 во Пакет Листата : 16 x Сива Кутија за Складирање 12 x Портокал Складирање Кутија 14 x Алатка за Складирање Додатоци 4 x Помине Одбор.

За стоката

Item Type:
Wall Mounted Storage Bins
Material:
PP
Quantity:
16 x Gray Storage Box, 12 x Orange Storage Box, 14 x Tool Storage Accessories, 4 x Nail Board
Size:
Approx. 48 x 17 x 30cm / 18.9 x 6.7 x 11.8in
Package List:
16 x Gray Storage Box :
12 x Orange Storage Box :
14 x Tool Storage Accessories :
4 x Nail Board :

Слична стока во категоријата