0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
QYER рачно изработени Уметност Latch Кука за Полнење, DIY Latch Кука Килим за Полнење, Килим Одлуки за Полнење за Возрасни и Почетници, Погоден за Домот и Декорација на Креат

QYER рачно изработени Уметност Latch Кука за Полнење, DIY Latch Кука Килим за Полнење, Килим Одлуки за Полнење

DEN 720.00
Това е достапна

Износот

Можете да ги следите инструкциите.Ние ќе ви даде задоволителен одговор на прашањата покренати од страна на руг правејќи колекции за почетници.Latch кука платно вклучува капчиња кука, прирачник, сендвич ткива и снопови на пред-намалување на везови теми.Спецификација : Материјал : 100% акрил волна + полиестер substrate Package вклучува : 1 поставување на заклучување кука kitooking очекуваме да вашата следна посета.Answer : ___________________________ Note : Latch кука килим колекции не се погодни за деца под 4 години.На готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација или DIY тепих, итн.Содржи сè : latch кука колекции за возрасни се лесно да се научат.Тоа може да се користи како doormat, област тепих, тепих мат, комфорт мат или домашно милениче тепих, итн.Ако имате време, ве молиме да се врати често да се види на места кои не се соодветно згрижени.Светла боја на тепихот.Животот е слика, а љубовта е букет цвеќе.Воз способност за учење на децата или возрасните и го направи животот полн со забава.Без цветови, сценографијата не ќе се прекрасни, и без љубов, живот би лесно да стане една пуста земја.Јас, исто така, се надевам, ќе може да ми прости, ви благодарам за вашата доверба и поддршка! ◆Може да ви го благослови вашиот живот~.Комплет вклучува : тепих везови конец, боја картичка, кука, цртање.Ви посакувам среќен расположение секој ден и се најдобро!Вашето време останува тука.Мулти-цел : Овој килим правејќи колекции latch кука е многу погодна за декорација на вашиот дом.Изработени од акрилни влакна : Latch кука за полнење е направен од високо-квалитет на доградба на акрилни влакна, дебела не се лизга сендвич ткаенина мрежа, и завиткани со webbing, силни и издржливи.Овие се недовршени DIY latch кука колекции кои што треба да се заврши себе.Можете да го користите како роденденски подарок или Божиќ подарок за вашиот омилен човек.Одличен подарок : Одличен подарок : Ова е совршена семејство проект кој може да биде рачно изработена со вашите деца (7-12 години), што килим правејќи колекции за продлабочување на меѓусебната чувства.

За стоката

Material:
100% acrylic wool + polyester substrate
Package includes:
1 set of locking hook kit
ooking forward to your next visit. I wish you a happy mood every day and all the best! Your time stays here. If you have time, please come back often to see places that have not been properly taken care of. I also hope you can forgive me, thank you for your trust and support! ◆May you bless your life~ :

Слична стока во категоријата