0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LUTEC P6221W 1130 Лумен 15 Вати 28 LED Dual-Раководител Потоп Светлината на Отворено, Водоотпорен Надворешноста Безбедност Ѕид Светлина за Патио, Градина,Двор-Бела

LUTEC P6221W 1130 Лумен 15 Вати 28 LED Dual-Раководител Потоп Светлината на Отворено, Водоотпорен Надворешноста

DEN 484.80
Това е достапна

Износот

360° прилагодливи Двојна светлина глави : Прилагодлив глави се обезбеди индивидуализира покриеност.Совршен led безбедност осветлување за надворешна темно, осамена области, пешачки патеки, entryway области.Супер Светло : Со своите 15 W ниска потрошувачка, ова ДОВЕДЕ Безбедност на Светлина обезбедува 1130 Lumens висока осветленост на 5200 K бел ден Бело.Флексибилна Примена : светлината е одлична водоотпорен рејтинг го прави овој безбедност светлина одличен избор за различни надворешни апликации.Едноставен за инсталација : Ова hardwired LED отворено безбедност светлина може лесно да биде инсталиран од страна на монтирање на ѕид и следниве неколку едноставни жици чекори.Обезбедување на квалитет : LUTEC е 5-годишна Гаранција, значи дека ние ли покриени!Контактирајте со нас ако било прашање што се поставува.

За стоката

Слична стока во категоријата