0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
LYEUL Цврсто Дрво Чевли Клупата Багажник, Складирање Клупата Повеќенаменски Entryway Клупата Чевли Управување со Cushioned Седиште, Фиоки и Полица

LYEUL Цврсто Дрво Чевли Клупата Багажник, Складирање Клупата Повеќенаменски Entryway Клупата Чевли Управување со

DEN 5362.80
Това е достапна

Износот

★ На столица е совршен за седење или одмор.Тоа помага да се задржи нозете нагоре, го намалува глуждот притисок и го спречува оток. ★ Убава Apprearance:Совршен натпревар со дневна соба, спална соба, мали простори како dorm соби, апартмани и др. ★ Материјал : Цврсто дрво, компонентите кои Го сочинуваат овој чевли организатор сите се внимателно избрани за да ви даде најдобра вредност за вашите пари. ★ Единствени бои и стилови се сакан од децата и за возрасните, минималистички дизајн е погодна за различни дома декор стилови. ★ Грижете се-бесплатен по-продажбата на : Ако наидат на проблеми или купување пречки или сугестии, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се 24 часа рачно услуга, и ќе ви даде задоволителен одговор и најдобро решение.Чевли Рек : Овој чевли рек ќе ги задоволи вашите повеќе користење потреби.Име на производ : Чевли Рек Bench Material : Цврсти Wood Color : Brown Size : Length100cm * Width38cm * Висина 45cm Weight : 15kg Package се Вклучени : 1 x Чевли Rack (Други предмети што не, вклучувајќи)100% задоволство гаранција : Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор и решение.Да ви донесе пријатен шопинг искуство Пријатен шопинг искуство!.

За стоката

Слична стока во категоријата