0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Отпад Кантите Круг Ѓубриво Корпа за Кујна,7.9/31. 7 Литри, Сина Ѓубриво Кофа Кујна Pail Ѓубриво со Капак, Затворен Контејнер Кофа Pail Колектор за Рециклирање на Отпадоци и

Отпад Кантите Круг Ѓубриво Корпа за Кујна,7.9/31. 7 Литри, Сина Ѓубриво Кофа Кујна Pail Ѓубриво со Капак, Затворен

DEN 17214.72
Това е достапна

Износот

Ѓубриво Бин е направен од премиум PP, високо квалитетни материјали направи ова ѓубре може да се без мирис и не е лесно да се скрши, тој е здрав и може да биде последен добар долго време.Не само за собирање ѓубре, но, исто така, може да го подобри вашиот оркестарот!.Ѓубриво колекторот е 7.9/31.7 литри капацитет, со Дијаметар од 12.8/19.5", Висина 21.2/31.9".Ѓубриво колектор погодно справи ви овозможува да го носат отпадот директно до надвор composter.Совршен за вашата кујна,тоалет,канцеларија, спална соба и повеќе.Име на производ : Ѓубриво Bucket Material : PPCapacity : 30 L/120 Lprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало боја разлики може да се случи, ве молам прости ми.3. Горенаведените податоци референца, прирачник за мерење може да биде погрешно, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.4. Овој производ не содржи други предмети од ѓубриво за Отпадоци.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши ова прашање што е можно поскоро.6. Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, обично ние ќе ја пренесе 1-3, се проценува дека времето за испорака е 9 - 15 дена безбедно и хигиенски, и обезбедува средина е чиста.

За стоката

Слична стока во категоријата