0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Calvas Оригинални автентични Kaga/ПЛУС U5 серија проектор за далечинска контрола

Calvas Оригинални автентични Kaga/ПЛУС U5 серија проектор за далечинска контрола

DEN 1612.80
Това е достапна

Износот

Пакет : Yes.Употреба : Проектори.Фреквенција : 433 MHz.Број на модел : ПЛУС U5. Безжична комуникација : RF. 1 ПЛУС проектор далечински управувач.Kaga / ПЛУС U5 series2. Компатибилен со Kaga / ПЛУС U5 series3. Повеќе Фотографии : Item специфики : Пакет : Yes Use : Projectors Frequency : 433 MHz Model број : ПЛУС U5 Wireless комуникација : RFPlace на потекло : Кина (Континентална).

За стоката

Слична стока во категоријата