0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Депресија Центар Тркала, 4 1/2 во Кол, 1/4 во Дебела, 7/8 Арбор, Цврстина Одделение N (254 Pack)

Депресија Центар Тркала, 4 1/2 во Кол, 1/4 во Дебела, 7/8 Арбор, Цврстина Одделение N (254 Pack)

DEN 10318.80
Това е достапна

Износот

CGW АБРАЗИВИ. 421-35622. Депресија Центар Тркала, 4 1/2 во Кол, 1/4 во Дебела, 7/8 Арбор, Цврстина Одделение N. Премиум Ultra TM Дизајниран за нерѓосувачки челик, храна одделение и нуклеарни постројки S обврзници нуди одлични акции отстранување и одличен G-односот WA е Contaminate Слободни : Железо, Сулфур и Хлор е.

За стоката

Слична стока во категоријата