0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HairPR Губење на на Европските Човекови Богородица Коса екстензија 3 Снопови 222426 Директно Сребрена Боја

HairPR Губење на на Европските Човекови Богородица Коса екстензија 3 Снопови 222426 Директно Сребрена Боја

DEN 911.76
Това е достапна

Износот

100% Европскиот Човечка Коса Без синтетички влакна или животинско смеси. 100% Човечка Коса .Природни Права .Коса должина е исправи должина.Косата weft Должина од 10 инчи-28 инчи. 300 грам коса weft : 22"24"26".Боја : Сребро.Материјал : 100% Човечка коса Без синтетички влакна или животинско мешаници 300 грам коса weft,100g по пакет.Сребрена Боја Препорачана брзо Меѓународниот Стандард за испорака 7-14days Брза испорака 2-3 дневна страна на курирската служба dhl, Бидејќи ние сме производител,Така и нашата коса има ниска цена,Но со висок квалитет Специјализирана во производство на сите видови на коса производи за многу години, нашите производи уживаат популарност на светскиот пазар.За својот супериорен квалитет и прифатлива цена.Обичај перика производи се поздрави, ние може да се направи предмети според вашето посебно барање, како што се различни густина перика, раздели природно свила врвот перика, лепак помалку перика, итн..ве Молиме ни e-mail за детали.Работиме на големо во исто време ,бидејќи ние имаме свои фабрика, ние може да го контролирате квалитетот и цената.Вие ќе добиете конкурентен производ од нас.Ако имате убавина снабдување продавница или сакате да започнете свој перика салон, што ќе биде добар снабдувач за вас.Треба да имате било какви прашања, не двоумете се да не контактирате во било кое време.Ние ќе се обидеме потрудиме да ти одговорам во рок од 2 работни дена.

За стоката

Слична стока во категоријата