0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JYW-опфаќа Симпатична Бебе Медиокритет, Лесен за Чистење,за 1-6 Години Деца, Момчиња, Девојки Години Младата Медиокритет Обука Седиште,Pinkc

JYW-опфаќа Симпатична Бебе Медиокритет, Лесен за Чистење,за 1-6 Години Деца, Момчиња, Девојки Години Младата Медиокритет

DEN 1878.96
Това е достапна

Износот

★ Материјал : ПП пластика.Висок квалитет на мека перница, меки и удобни, безбедни и безопасни. ★ Не се лизга : 4 основи се носи со не се лизга гумени влошки, анти-дампинг и бебето е поудобно да се користи. ★Парапети : потпирачи за раце на двете страни, тоа е удобен за бебето да оди во тоалет, раце може да се одржи, не е лесно да падне. ★ Бебе ' рбет назад заштита : соодветните backrest висина и удобен агол се даде на бебето, удобно се чувствуваат. ★ Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата