0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
За ЏВАКАЊЕ Stimulator 1 Секој (Пакување од 5)

За ЏВАКАЊЕ Stimulator 1 Секој (Пакување од 5)

DEN 458.16
Това е достапна

Износот

Батлер G-U-M Заболување Stimulator Професионално дизајнирани за да се промовира здрава, цврста непцата.Гума совет stimula.Латекс слободни гума совет, Тенки, аглеста вратот за подобра контрола.Замена совети на располагање.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Професионално дизајниран да се промовира здрава, цврста непцата.Гума совет stimulator за масажа на гингивата и чистење на интерденталните Латекс слободни гума совет Тенки, аглеста вратот за подобра контрола Замена совети на располагање.Предлози за УПОТРЕБА : се Применува светлина притисок и кружни движења да масажа на непцата.Повторете од заб за заб.

За стоката

Слична стока во категоријата