0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
9005/HB3 и 9006/HB4 LED Светлата Светилки за полнење, NAOEVO Висок/Низок Зрак Комбо (2 Групи) 60W 6400LM 6500K Кул Бело

9005/HB3 и 9006/HB4 LED Светлата Светилки за полнење, NAOEVO Висок/Низок Зрак Комбо (2 Групи) 60W 6400LM 6500K

DEN 1199.76
Това е достапна

Износот

[300% Посветла Од Халоген] - NAOEVO LED светлата светилки со 60 W, 6400 LM по пар и 6500 K кул бело.Супер фокусирани зрак и стабилна светлина излез обезбедува пошироко и подалеку осветлување опсег. 300% посветла од Халоген фарови, обезбедување вашиот безбедно возење. [10 Минути Лесна Инсталација] - NAOEVO LED светилки компатибилен со над 95% на возила без промена.Тие се направени за да ги собере за вашата оригинална фабрика приклучокот.Само Plug and Play. [5,0000 Часа животен век] - Авијација алуминиум радијатор и моќни турбо вентилаторот за ладење се обезбеди оптимална топлина дисипација, да ја прошири своето работење век над 50.000 Часа.Водоотпорен & Dustproof, висок избор за патување. [360° Прилагодливи Зрак] - LED сијалица усвојува 360°прилагодливи шкафче прстен да им се овозможи на вашиот автомобил конечно се добие најдобар светлосен зрак шема.ЗАБЕЛЕШКА : За некои чувствителни возила како понова Џип, Dodge, Volvo, Chrysler или некои Европски возила може да бара дополнителен декодер или анти-треперење темперамент. [ЗАБЕЛЕШКА] - 9006 и 9005 се поларитетот дизајн, ако светилки не работат, ве молиме отстранете го светилки од вашето возило plug флип приклучокот да се јават на позитивни и негативни,и повторно да го вклучите.Филтер систем не може да биде 100% точни и ажурни, ако не сте сигурни за големината, ве молиме контактирајте со нас пред купување.

За стоката

Слична стока во категоријата