0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол Изградена-во Топлина Нога Ролери,Лесно да се Движите за

YUYTIN 4D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација Виткање регулируема Облегалка Нулта Гравитација Стол

DEN 1144.80
Това е достапна

Износот

Масажа е особено ефективна во оваа држава.84cbm 160kg1450*860*1150 Step 1 : Stongly преполна со картонска кутија со пена Step2 : Одликува со висок степен на брановидни хартија кутија, добра водоотпорен, погоден за превозот.Тајландски целосна масажа на телото може да се опуштите целото тело и се изврши релаксирачки Тајландски се протега целосна масажа на телото. ★[Прилагодливи Рамо Ширина и Ногата Должина]ве Молиме имајте во предвид : не фрли далеку од пакување картон, мора да се задржи тоа кога се враќаат. ★[SL Двојно Песни & Автоматски Режими]Овој столици се дизајнирани со Двојно SL Песни, со големина од околу 50 инчи, има поголем масажа на телото спектар, и исто така, може да се постигне прецизни месење, тапкање, и други масажа на телото методи да се релаксира телото.Нежно стискаш и масажа на целото тело, за да заврши на airbag во удобно метод за компресија за да се елиминира напнатоста.Совршен дизајн на балансирана поддршка на масажа стол, воздушен притисок масажа на целото тело проширување, и карличен пресврт ќе направи да се чувствувате опуштено и да уживате сигурен уживање и физички и психички.Електричен целосна масажа на телото тркала стол е прилагодлив, погоден за различни рамо paints SL Песна 4 D Целосна Масажа на Телото Стол Нулта Гравитација виткање регулируема облегалка нулта гравитација chair1.Кој автоматски масажа програми со нежен но сепак фирма масажа ролки и воздухот масажа за рамената, рацете, бутовите & телиња.Телото е центар на гравитација е на сало во задникот.

За стоката

Слична стока во категоријата