0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Willernie Faux Кожа Клупата, Тежина Капацитет (кг): 500, Главен Материјал: Метал

Willernie Faux Кожа Клупата, Тежина Капацитет (кг): 500, Главен Материјал: Метал

DEN 1315.20
Това е достапна

Износот

Производот за Нега : Ги чисти 8.ТЕЖИНИ & ДИМЕНЗИИ 1. Lurganville Чување на Клупата, Главен Материјал Детали : МДФ, Чување Тип : Кошница 2. Тапацир Материјали : Faux кожа ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1.Целосна или Ограничена Гаранција : Ограничена, Гаранција Должина : 1 Година. Главен Материјал Детали : Нерѓосувачки Челик ТАПАЦИРАН 1. Нога Материјал : Метал 7. ТРОШНИТЕ ТБ 117-2013 во Согласност : Да можеби, исто така како следниве производи 1. Целосна или Ограничена Гаранција : Ограничена 5. Возрасни Собранието е Потребно : Нема ГАРАНЦИЈА 1.Комерцијални Гаранција : Не, Целокупниот Производ Тежина : 36 lb. Седиште Висина - Кат на Седиште : 16"" 4. Употреба На Отворено : Нема 11. Главен Материјал : Метал 2. Гаранција Должина : 1 Година 4. Вкупно : 18"" H x 53"" W x 19"" D ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1.Тапациран : Да, Целокупната : 18"" H x 53"" W x 19" на" Д Производ за Нега : Ги чисти, CAL ТБ 117-2013 во Согласност : Да. Kinston Дрво Клупата, Целосно или Ограничена Гаранција : Ограничена, Гаранција Должина : 30 Дена 4.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Целокупниот Производ Тежина : 36 lb. Главен Материјал : Метал 2. Главен Материјал Детали : Нерѓосувачки Челик 3.

За стоката

Слична стока во категоријата